Harita

 Kuusamo Havaalanı

Kuusamo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kuusamo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kuusamo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kuusamo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kuusamo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kuusamo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kuusamo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kuusamo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kuusamo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kuusamo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kuusamo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kuusamo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kuusamo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kuusamo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kuusamo yakınındaki havaalanları

 Kuusamo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kuusamo Havaalanı

Adres:
PO Box 23,
Lentokentäntie,
FIN-93600 Kuusamo,
FINLAND

Telefon:+358 (0)8 8518801
Faks:+358 (0)8 8518899

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 14' 2'' E
Enlem:65° 59' 25'' N
IATA kodu:KAO
ICAO kodu:EFKS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.