Harita

 Aminu Kano Uluslararası Havaalanı

Aminu Kano Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aminu Kano Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aminu Kano Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aminu Kano Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aminu Kano Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aminu Kano Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aminu Kano Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aminu Kano Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aminu Kano Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aminu Kano Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aminu Kano Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aminu Kano Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kano şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kano şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aminu Kano Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Aminu Kano Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Aminu Kano Uluslararası Havaalanı

Adres:
50 Danjuma Way,
Southern Express Way,
Kano,
NIGERIA

Telefon:+234 (0)64 631978

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 31' 26'' E
Enlem:12° 2' 47'' N
IATA kodu:KAN
ICAO kodu:DNKN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.