Harita

 Kajaani Havaalanı

Kajaani Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kajaani Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kajaani Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kajaani Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kajaani Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kajaani havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kajaani havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kajaani Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kajaani Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kajaani Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kajaani uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kajaani Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kajaani şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kajaani şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kajaani yakınındaki havaalanları

 Kajaani şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kajaani Havaalanı

Adres:
FIN-87100 Kajaani,
FINLAND

Telefon:+358 (0)8 6897511
Faks:+358 (0)8 6897599

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 41' 20'' E
Enlem:64° 16' 40'' N
IATA kodu:KAJ
ICAO kodu:EFKI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.