Harita

 Kaduna Havaalanı

Kaduna Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kaduna Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kaduna Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kaduna Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kaduna Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kaduna havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kaduna havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kaduna Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kaduna Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kaduna Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kaduna uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kaduna Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kaduna şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kaduna şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kaduna yakınındaki havaalanları

 Kaduna şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kaduna Havaalanı

Adres:
Kaduna,
NIGERIA

Telefon:+234 (0)62 239796

 Konum Bilgileri

Boylam:7° 26' 25'' E
Enlem:10° 35' 44'' N
IATA kodu:KAD
ICAO kodu:DNKA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.