Harita

 Astypalaia Havaalanı

Astypalaia Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Astypalaia Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Astypalaia Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Astypalaia Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Astypalaia Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Astypalaia havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Astypalaia havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Astypalaia Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Astypalaia Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Astypalaia Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Astypalaia uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Astypalaia Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Astypalaia şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Astypalaia şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Astypalaia yakınındaki havaalanları

 Astypalaia şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Astypalaia Havaalanı

Adres:
85900 Astypalaia,
GREECE

Telefon:+30 (0)22430 61410
Faks:+30 (0)22430 61894

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 22' 0'' E
Enlem:36° 34' 0'' N
IATA kodu:JTY
ICAO kodu:LGPL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.