Harita

 Santoron Havaalanı

Santoron Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Santoron Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Santoron Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Santoron Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Santoron Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Santoron havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Santoron havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Santoron Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Santoron Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Santoron Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Santoron uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Santoron Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Santoron şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Santoron şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Santoron yakınındaki havaalanları

 Santoron şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Santoron Havaalanı

Adres:
847 00 Santorini (Thira),
GREECE

Telefon:+30 (0)22860 28400
Faks:+30 (0)22860 33349

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 28' 23'' E
Enlem:36° 24' 10'' N
IATA kodu:JTR
ICAO kodu:LGSR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.