Harita

 Siroz Adası Havaalanı

Siroz Adası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Siroz Adası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Siroz Adası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Siroz Adası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Siroz Adası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Siroz Adası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Siroz Adası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Siroz Adası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Siroz Adası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Siroz Adası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Siroz Adası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Siroz Adası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Siroz Adası şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Siroz Adası şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Siroz Adası yakınındaki havaalanları

 Siroz Adası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Siroz Adası Havaalanı

Adres:
84100 Siros,
GREECE

Telefon:+30 (0)22810 81900
Faks:+30 (0)22810 81901

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 57' 0'' E
Enlem:37° 25' 24'' N
IATA kodu:JSY
ICAO kodu:LGSO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.