Harita

 Sitia Havaalanı

Sitia Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sitia Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sitia Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sitia Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sitia Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sitia havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sitia havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sitia Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sitia Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sitia Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sitia uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sitia Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sitia şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sitia şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sitia yakınındaki havaalanları

 Sitia şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sitia Havaalanı

Adres:
72300 Sitia,
GREECE

Telefon:+30 (0)28430 24424
Faks:+30 (0)28430 24424

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 7' 0'' E
Enlem:35° 13' 0'' N
IATA kodu:JSH
ICAO kodu:LGST

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.