Harita

 Kilimanjaro Havaalanı

Kilimanjaro Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kilimanjaro Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kilimanjaro Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kilimanjaro Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kilimanjaro Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kilimanjaro havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kilimanjaro havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kilimanjaro Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kilimanjaro Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kilimanjaro Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kilimanjaro uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kilimanjaro Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kilimanjaro şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kilimanjaro şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kilimanjaro yakınındaki havaalanları

 Kilimanjaro şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kilimanjaro Havaalanı

Adres:
PO Box 10,
Kilimanjaro,
TANZANIA

Telefon:+255 (0)27 2554252

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:37° 4' 0'' E
Enlem:3° 25' 59'' S
IATA kodu:JRO
ICAO kodu:HTKJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.