Harita

 Ji-Parana Havaalanı

Ji-Parana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ji-Parana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ji-Parana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ji-Parana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ji-Parana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ji-Parana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ji-Parana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ji-Parana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ji-Parana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ji-Parana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ji-Parana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ji-Parana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ji-Parana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ji-Parana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ji-Parana yakınındaki havaalanları

 Ji-Parana şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:61° 51' 37'' W
Enlem:10° 51' 59'' S
IATA kodu:JPR
ICAO kodu:SWJI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.