Harita

 Njombe Havaalanı

Njombe Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Njombe Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Njombe Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Njombe Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Njombe Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Njombe havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Njombe havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Njombe Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Njombe Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Njombe Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Njombe uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Njombe Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Njombe şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Njombe şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Njombe yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 46' 17'' E
Enlem:9° 21' 15'' S
IATA kodu:JOM
ICAO kodu:HTNJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.