Harita

 Yogyakarta Havaalanı

Yogyakarta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Yogyakarta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Yogyakarta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Yogyakarta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Yogyakarta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Yogyakarta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Yogyakarta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Yogyakarta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Yogyakarta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Yogyakarta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Yogyakarta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Yogyakarta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Yogyakarta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Yogyakarta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Yogyakarta yakınındaki havaalanları

 Yogyakarta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Yogyakarta Havaalanı

Adres:
PT (Persero) Angkasa Pura I,
Yogyakarta,
INDONESIA

Telefon:+62 (274) 484261
Faks:+62 (274) 560155

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura I

 Konum Bilgileri

Boylam:110° 25' 50'' E
Enlem:7° 47' 22'' S
IATA kodu:JOG
ICAO kodu:WARJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.