Harita

 Naxos Havaalanı

Naxos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Naxos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Naxos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Naxos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Naxos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Naxos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Naxos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Naxos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Naxos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Naxos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Naxos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Naxos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Naxos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Naxos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Naxos yakınındaki havaalanları

 Naxos şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Naxos Havaalanı

Adres:
84300 Naxos,
GREECE

Telefon:+30 (0)22850 23969
Faks:+30 (0)22850 23969

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 22' 59'' E
Enlem:37° 6' 0'' N
IATA kodu:JNX
ICAO kodu:KJNX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.