Harita

 Mikonos Havaalanı

Mikonos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mikonos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mikonos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mikonos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mikonos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mikonos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mikonos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mikonos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mikonos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mikonos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mikonos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mikonos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mikonos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mikonos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mikonos yakınındaki havaalanları

 Mikonos şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mikonos Havaalanı

Adres:
P.O BOX: 521 ,
84600 Mykonos,
GREECE

Telefon:+30 (0)22890 79000
Faks:+3022890 27489

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 20' 39'' E
Enlem:37° 26' 9'' N
IATA kodu:JMK
ICAO kodu:LGMK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.