Harita

 Chios Havaalanı

Chios Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Chios Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Chios Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Chios Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Chios Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Chios havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Chios havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Chios Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Chios Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Chios Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Chios uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Chios Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Chios şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Chios şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Chios yakınındaki havaalanları

 Chios şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Chios Havaalanı

Adres:
821 00 Chios,
GREECE

Telefon:+30 (0)22710 44260
Faks:+30 (0)22710 21237

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 8' 30'' E
Enlem:38° 20' 42'' N
IATA kodu:JKH
ICAO kodu:LGHI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.