Harita

 Ikaria Havaalanı

Ikaria Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ikaria Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ikaria Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ikaria Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ikaria Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ikaria havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ikaria havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ikaria Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ikaria Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ikaria Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ikaria uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ikaria Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ikaria şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ikaria şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ikaria yakınındaki havaalanları

 Ikaria şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ikaria Havaalanı

Adres:
83300 Ikaria,
GREECE

Telefon:+30 (0)22750 23-888
Faks:+30 (0)22750 23-888

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 19' 59'' E
Enlem:37° 40' 0'' N
IATA kodu:JIK
ICAO kodu:LGIK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.