Harita

 New York John F Kennedy Havaalanı

New York John F Kennedy Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da New York John F Kennedy Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, New York John F Kennedy Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, New York John F Kennedy Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da New York John F Kennedy Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. New York John F Kennedy havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin New York John F Kennedy havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak New York John F Kennedy Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size New York John F Kennedy Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner New York John F Kennedy Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz New York John F Kennedy uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer New York John F Kennedy Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size New York şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak New York şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

New York John F Kennedy yakınındaki havaalanları

 New York John F Kennedy şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

New York John F Kennedy Havaalanı

Adres:
225 Park Avenue South,
9th Floor,
New York,
NY 10003,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (1)718 2444444
Faks:+1 (1)212 4353825

Web Sitesi:

Sahibi:
The Port Authority of NY & NJ

 Konum Bilgileri

Boylam:73° 46' 36'' W
Enlem:40° 38' 18'' N
IATA kodu:JFK
ICAO kodu:KJFK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.