Harita

 Jersey Havaalanı

Jersey Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Jersey Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Jersey Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Jersey Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Jersey Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Jersey havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Jersey havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Jersey Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Jersey Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Jersey Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Jersey uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Jersey Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Jersey şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Jersey şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Jersey yakınındaki havaalanları

 Jersey şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Jersey Havaalanı

Adres:
Jersey Airport,
Jersey,
Channel Islands,
JE1 1BY,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1534 492000
Faks:+44 (0)1534 746831

Web Sitesi:

Sahibi:
Jersey Airport

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 13' 0'' W
Enlem:49° 12' 39'' N
IATA kodu:JER
ICAO kodu:EGJJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.