Harita

 Cidde Havaalanı

Cidde Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cidde Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cidde Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cidde Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cidde Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cidde havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cidde havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cidde Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cidde Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cidde Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cidde uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cidde Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cidde şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cidde şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cidde yakınındaki havaalanları

 Cidde şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cidde Havaalanı

Adres:
PO Box 6326,
Jeddah 21442,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA,
Jeddah 52025,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Telefon:+966 (0)2 6842227

 Konum Bilgileri

Boylam:39° 9' 0'' E
Enlem:21° 40' 59'' N
IATA kodu:JED
ICAO kodu:OEJN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.