Harita

 Jauja Havaalanı

Jauja Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Jauja Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Jauja Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Jauja Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Jauja Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Jauja havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Jauja havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Jauja Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Jauja Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Jauja Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Jauja uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Jauja Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Jauja şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Jauja şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Jauja yakınındaki havaalanları

 Jauja şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:75° 28' 24'' W
Enlem:11° 46' 59'' S
IATA kodu:JAU
ICAO kodu:KJAU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.