Harita

 Jaipur Havaalanı

Jaipur Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Jaipur Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Jaipur Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Jaipur Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Jaipur Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Jaipur havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Jaipur havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Jaipur Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Jaipur Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Jaipur Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Jaipur uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Jaipur Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Jaipur şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Jaipur şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Jaipur yakınındaki havaalanları

 Jaipur şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Jaipur Havaalanı

Adres:
Airport Director,
Civil Airport,
Sanganer,
Jaipur,
Rajasthan,
INDIA

Telefon:+91 (0)141 550623

 Konum Bilgileri

Boylam:75° 48' 21'' E
Enlem:26° 49' 18'' N
IATA kodu:JAI
ICAO kodu:VIJP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.