Harita

 Pasighat Havaalanı

Pasighat Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pasighat Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pasighat Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pasighat Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pasighat Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pasighat havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pasighat havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pasighat Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pasighat Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pasighat Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pasighat uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pasighat Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pasighat şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pasighat şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pasighat yakınındaki havaalanları

 Pasighat şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:95° 19' 59'' E
Enlem:28° 1' 0'' N
IATA kodu:IXT
ICAO kodu:VEPG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.