Harita

 Mangalore Havaalanı

Mangalore Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mangalore Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mangalore Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mangalore Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mangalore Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mangalore havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mangalore havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mangalore Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mangalore Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mangalore Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mangalore uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mangalore Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mangalore şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mangalore şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mangalore yakınındaki havaalanları

 Mangalore şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mangalore Havaalanı

Adres:
Mangalore Airport,
Kanjor,
Bajpe,
574 142,
India

Telefon:91-824-2220400
Faks:91-824-2254175

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:74° 53' 38'' E
Enlem:12° 57' 50'' N
IATA kodu:IXE
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.