Harita

 Çandigar Havaalanı

Çandigar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Çandigar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Çandigar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Çandigar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Çandigar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Çandigar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Çandigar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Çandigar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Çandigar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Çandigar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Çandigar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Çandigar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Çandigar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Çandigar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Çandigar yakınındaki havaalanları

 Çandigar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Çandigar Havaalanı
Telefon:91-172-2659886
Faks:91-172-2659887

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:76° 47' 26'' E
Enlem:30° 40' 18'' N
IATA kodu:IXC
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.