Harita

 Osaka Itami Havaalanı

Osaka Itami Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Osaka Itami Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Osaka Itami Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Osaka Itami Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Osaka Itami Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Osaka Itami havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Osaka Itami havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Osaka Itami Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Osaka Itami Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Osaka Itami Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Osaka Itami uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Osaka Itami Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Osaka şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Osaka şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Osaka Itami yakınındaki havaalanları

 Osaka Itami şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Osaka Itami Havaalanı

Adres:
Terminal Building,
3-555 Nishimachi,
Hotarugaike,
Toyonaka,
Osaka 560,
JAPAN

Telefon:+81 (0)6 68431121, 68566781
Faks:+81 (0)6 68435709

Web Sitesi:

Sahibi:
Osaka International Airport Terminal Co.

 Konum Bilgileri

Boylam:135° 26' 30'' E
Enlem:34° 46' 54'' N
IATA kodu:ITM
ICAO kodu:RJOO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.