Harita

 Nasik Havaalanı

Nasik Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nasik Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nasik Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nasik Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nasik Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nasik havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nasik havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nasik Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nasik Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nasik Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nasik uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nasik Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nasik şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nasik şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nasik yakınındaki havaalanları

 Nasik şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:73° 52' 0'' E
Enlem:20° 0' 0'' N
IATA kodu:ISK
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.