Harita

 İslamabad Havaalanı

İslamabad Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da İslamabad Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, İslamabad Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, İslamabad Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da İslamabad Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. İslamabad havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin İslamabad havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak İslamabad Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size İslamabad Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner İslamabad Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz İslamabad uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer İslamabad Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size İslamabad şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak İslamabad şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

İslamabad yakınındaki havaalanları

 İslamabad şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

İslamabad Havaalanı

Adres:
Civil Aviation Authority,
Islamabad,
PAKISTAN

Telefon:+92 (0)51 9280337

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:73° 6' 15'' E
Enlem:33° 36' 50'' N
IATA kodu:ISB
ICAO kodu:OPRN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.