Harita

 Paskalya Adası Havaalanı

Paskalya Adası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Paskalya Adası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Paskalya Adası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Paskalya Adası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Paskalya Adası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Paskalya Adası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Paskalya Adası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Paskalya Adası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Paskalya Adası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Paskalya Adası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Paskalya Adası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Paskalya Adası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Paskalya Adası şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Paskalya Adası şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Paskalya Adası yakınındaki havaalanları

 Paskalya Adası şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:109° 25' 46'' W
Enlem:27° 9' 36'' S
IATA kodu:IPC
ICAO kodu:SCIP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.