Harita

 Innsbruck Havaalanı

Innsbruck Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Innsbruck Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Innsbruck Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Innsbruck Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Innsbruck Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Innsbruck havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Innsbruck havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Innsbruck Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Innsbruck Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Innsbruck Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Innsbruck uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Innsbruck Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size İnnsbruck şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak İnnsbruck şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Innsbruck yakınındaki havaalanları

 Innsbruck şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Innsbruck Havaalanı

Adres:
Fuerstenweg 180,
A-6020 Innsbruck,
AUSTRIA

Telefon:+43 (0)512 2252530
Faks:+43 (0)512 22525102

Web Sitesi:

Sahibi:
Tiroler Flughafenbetriebsgesellschaft m.b.H

 Konum Bilgileri

Boylam:11° 20' 49'' E
Enlem:47° 15' 38'' N
IATA kodu:INN
ICAO kodu:LOWI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.