Harita

 Niş Havaalanı

Niş Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Niş Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Niş Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Niş Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Niş Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Niş havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Niş havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Niş Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Niş Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Niş Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Niş uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Niş Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Niş şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Niş şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Niş yakınındaki havaalanları

 Niş şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Niş Havaalanı

Adres:
Str Vazduhoploaca 24,
PF 175,
18000 Nis,
SERBIA

Telefon:+381 (0)18 580023
Faks:+381 (0)18 583003

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 51' 6'' E
Enlem:43° 20' 2'' N
IATA kodu:INI
ICAO kodu:LYNI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.