Harita

 Irkutsk Havaalanı

Irkutsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Irkutsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Irkutsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Irkutsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Irkutsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Irkutsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Irkutsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Irkutsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Irkutsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Irkutsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Irkutsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Irkutsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Irkutsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Irkutsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Irkutsk yakınındaki havaalanları

 Irkutsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Irkutsk Havaalanı

Adres:
ul.Shiryamova 13,
Irkutsk,
664009 RUSSIA

Telefon:(3952) 266-892
Faks:(3952) 266-400

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО «Международный Аэропорт Иркутск»

 Konum Bilgileri

Boylam:104° 25' 0'' E
Enlem:52° 16' 0'' N
IATA kodu:IKT
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.