Harita

 İran Şahr Havaalanı

İran Şahr Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da İran Şahr Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, İran Şahr Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, İran Şahr Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da İran Şahr Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. İran Şahr havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin İran Şahr havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak İran Şahr Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size İran Şahr Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner İran Şahr Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz İran Şahr uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer İran Şahr Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size İran Şahr şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak İran Şahr şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

İran Şahr yakınındaki havaalanları

 İran Şahr şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:60° 43' 27'' E
Enlem:27° 14' 12'' N
IATA kodu:IHR
ICAO kodu:OIZI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.