Harita

 Iguaçu Havaalanı

Iguaçu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Iguaçu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Iguaçu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Iguaçu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Iguaçu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Iguaçu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Iguaçu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Iguaçu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Iguaçu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Iguaçu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Iguaçu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Iguaçu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Iguaçu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Iguaçu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Iguaçu yakınındaki havaalanları

 Iguaçu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Iguaçu Havaalanı

Adres:
BR 469,
Km 16,
CP 561,
CEP 85863-900 Foz do Iguaçu-Parana,
BRAZIL

Telefon:+55 (0)45 5741744, +55 (0)45 5234244
Faks:+55 (0)45 5741774

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:54° 28' 59'' W
Enlem:25° 36' 0'' S
IATA kodu:IGU
ICAO kodu:SBFI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.