Harita

 Kyiv Zhuliany Havaalanı

Kyiv Zhuliany Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kyiv Zhuliany Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kyiv Zhuliany Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kyiv Zhuliany Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kyiv Zhuliany Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kyiv Zhuliany havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kyiv Zhuliany havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kyiv Zhuliany Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kyiv Zhuliany Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kyiv Zhuliany Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kyiv Zhuliany uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kyiv Zhuliany Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kiev şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kiev şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kyiv Zhuliany yakınındaki havaalanları

 Kyiv Zhuliany şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kyiv Zhuliany Havaalanı

Adres:
Airport,
Kiev,
03036 UKRAINE

Telefon:+38 (0)44 2412001, 2768138
Faks:+38 (0)44 2433565

Web Sitesi:

Sahibi:
Municipal Enterprise International Airport Kyiv (Zhulyany)

 Konum Bilgileri

Boylam:30° 27' 2'' E
Enlem:50° 24' 6'' N
IATA kodu:IEV
ICAO kodu:UKKK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.