Harita

 Ibiza Havaalanı

Ibiza Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ibiza Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ibiza Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ibiza Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ibiza Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ibiza havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ibiza havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ibiza Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ibiza Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ibiza Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ibiza uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ibiza Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ibiza şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ibiza şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ibiza yakınındaki havaalanları

 Ibiza şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ibiza Havaalanı

Adres:
E-07820 San José-Ibiza,
SPAIN

Telefon:902 404 704

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:1° 22' 22'' E
Enlem:38° 52' 24'' N
IATA kodu:IBZ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.