Harita

 Omitama Havaalanı

Omitama Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Omitama Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Omitama Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Omitama Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Omitama Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Omitama havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Omitama havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Omitama Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Omitama Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Omitama Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Omitama uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Omitama Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Omitama şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Omitama şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Omitama yakınındaki havaalanları

 Omitama şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:140° 24' 52'' E
Enlem:36° 10' 54'' N
IATA kodu:IBR
ICAO kodu:RJAH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.