Harita

 Yaş Havaalanı

Yaş Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Yaş Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Yaş Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Yaş Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Yaş Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Yaş havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Yaş havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Yaş Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Yaş Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Yaş Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Yaş uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Yaş Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Yaş şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Yaş şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Yaş yakınındaki havaalanları

 Yaş şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Yaş Havaalanı

Adres:
str. Aeroportului nr. 1,
Iasi,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)232 271570
Faks:+40 (0)232 271570

Web Sitesi:

Sahibi:
Consiliul Judeţean Iaşi

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 36' 0'' E
Enlem:47° 10' 59'' N
IATA kodu:IAS
ICAO kodu:LRIA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.