Harita

 Delingha Havaalanı

Delingha Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Delingha Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Delingha Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Delingha Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Delingha Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Delingha havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Delingha havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Delingha Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Delingha Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Delingha Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Delingha uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Delingha Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Delingha şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Delingha şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Delingha yakınındaki havaalanları

 Delingha şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:97° 16' 6'' E
Enlem:37° 7' 30'' N
IATA kodu:HXD
ICAO kodu:ZLDL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.