Harita

 Chita Havaalanı

Chita Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Chita Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Chita Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Chita Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Chita Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Chita havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Chita havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Chita Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Chita Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Chita Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Chita uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Chita Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Chita şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Chita şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Chita yakınındaki havaalanları

 Chita şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Chita Havaalanı

Adres:
Siberian District,
Chita region,
Chita,
p Kadan,
Airport,
672018 RUSSIA

Telefon:+7 (0)302 2400109, 2338343
Faks:+7 (0)302 2411878, 2338395

Web Sitesi:

Sahibi:
JSC AeroChita

 Konum Bilgileri

Boylam:113° 18' 0'' E
Enlem:52° 1' 59'' N
IATA kodu:HTA
ICAO kodu:UIAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.