Harita

 Kharkiv Havaalanı

Kharkiv Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kharkiv Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kharkiv Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kharkiv Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kharkiv Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kharkiv havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kharkiv havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kharkiv Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kharkiv Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kharkiv Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kharkiv uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kharkiv Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kharkiv şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kharkiv şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kharkiv yakınındaki havaalanları

 Kharkiv şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kharkiv Havaalanı

Adres:
Airport,
str. Romashkina 1,
Kharkov,
61031 UKRAINE

Telefon:+38 (0)572 544820, 544817
Faks:+38 (0)572 544820

Sahibi:
Aviation Municipal Enterprise

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 16' 59'' E
Enlem:49° 55' 59'' N
IATA kodu:HRK
ICAO kodu:UKHH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.