Harita

 Holguin Havaalanı

Holguin Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Holguin Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Holguin Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Holguin Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Holguin Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Holguin havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Holguin havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Holguin Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Holguin Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Holguin Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Holguin uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Holguin Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Holguin şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Holguin şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Holguin yakınındaki havaalanları

 Holguin şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Holguin Havaalanı

Adres:
Holguin,
CUBA

Telefon:+53 (0)24 335487

 Konum Bilgileri

Boylam:76° 18' 54'' W
Enlem:20° 47' 7'' N
IATA kodu:HOG
ICAO kodu:MUHG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.