Harita

 Halim Perdana Kusuma Havaalanı

Halim Perdana Kusuma Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Halim Perdana Kusuma Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Halim Perdana Kusuma Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Halim Perdana Kusuma Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Halim Perdana Kusuma Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Halim Perdana Kusuma havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Halim Perdana Kusuma havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Halim Perdana Kusuma Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Halim Perdana Kusuma Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Halim Perdana Kusuma Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Halim Perdana Kusuma uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Halim Perdana Kusuma Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cakarta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cakarta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Halim Perdana Kusuma yakınındaki havaalanları

 Halim Perdana Kusuma şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Halim Perdana Kusuma Havaalanı

Adres:
Room 244,
2nd Floor,
Terminal Building,
Bandara Halim Perdanakusuma,
Jakarta Timur 13610,
INDONESIA

Telefon:+62 (21) 80999200
Faks:+62 (21) 8093351

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:106° 53' 25'' E
Enlem:6° 16' 5'' S
IATA kodu:HLP
ICAO kodu:WIIH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.