Harita

 Lanseria Havaalanı

Lanseria Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lanseria Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lanseria Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lanseria Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lanseria Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lanseria havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lanseria havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lanseria Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lanseria Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lanseria Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lanseria uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lanseria Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Johannesburg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Johannesburg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lanseria yakınındaki havaalanları

 Lanseria şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lanseria Havaalanı

Adres:
Private Bag 1,
Lanseria 1748,
SOUTH AFRICA

Telefon:+27 (0)11 6592750
Faks:+27 (0)11 7013261

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 54' 33'' E
Enlem:25° 56' 18'' S
IATA kodu:HLA
ICAO kodu:FALA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.