Harita

 Hakodate Havaalanı

Hakodate Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Hakodate Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Hakodate Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Hakodate Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Hakodate Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Hakodate havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Hakodate havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Hakodate Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Hakodate Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Hakodate Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Hakodate uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Hakodate Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Hakodate şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Hakodate şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Hakodate yakınındaki havaalanları

 Hakodate şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Hakodate Havaalanı

Adres:
511 Takamatsu-cho,
Hakodate,
042-0952 JAPAN

Telefon:+81 (0)138 578881
Faks:+81 (0)138 578088

Sahibi:
Hakodate Airport Terminal Building Co., Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:140° 49' 10'' E
Enlem:41° 46' 8'' N
IATA kodu:HKD
ICAO kodu:RJCH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.