Harita

 Honiara Havaalanı

Honiara Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Honiara Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Honiara Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Honiara Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Honiara Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Honiara havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Honiara havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Honiara Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Honiara Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Honiara Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Honiara uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Honiara Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Honiara şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Honiara şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Honiara yakınındaki havaalanları

 Honiara şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Honiara Havaalanı

Adres:
PO Box G8,
Min of Transport,
Works,
Comm & Aviation,
Honiara,
SOLOMON ISLANDS

Telefon:+677 (0) 36720

 Konum Bilgileri

Boylam:160° 2' 44'' E
Enlem:9° 25' 31'' S
IATA kodu:HIR
ICAO kodu:AGGH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.