Harita

 Hiroshima International Havaalanı

Hiroshima International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Hiroshima International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Hiroshima International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Hiroshima International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Hiroshima International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Hiroshima International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Hiroshima International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Hiroshima International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Hiroshima International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Hiroshima International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Hiroshima International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Hiroshima International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Hiroshima şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Hiroshima şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Hiroshima International yakınındaki havaalanları

 Hiroshima International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Hiroshima International Havaalanı

Adres:
63-34 Hiraiwa,
Zennyuji,
Hongo-cho,
Toyota-gun ,
Hiroshima Pref,
729-0416 JAPAN

Telefon:+81 (0)848 868650
Faks:+81 (0)848 868656

Web Sitesi:

Sahibi:
Heroshima Prefectural Government

 Konum Bilgileri

Boylam:132° 55' 28'' E
Enlem:34° 25' 58'' N
IATA kodu:HIJ
ICAO kodu:RJOA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.