Harita

 Hayfa Havaalanı

Hayfa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Hayfa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Hayfa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Hayfa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Hayfa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Hayfa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Hayfa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Hayfa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Hayfa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Hayfa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Hayfa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Hayfa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Hayfa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Hayfa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Hayfa yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Hayfa Havaalanı

Adres:
PO Box 10388,
Haifa Bay,
26110 ISRAEL

Telefon:+972 (0)4 8476100, 39752386
Faks:+972 (0)4 8728657

Web Sitesi:

Sahibi:
Israel Airports Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:35° 2' 30'' E
Enlem:32° 48' 39'' N
IATA kodu:HFA
ICAO kodu:LLHA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.