Harita

 Helsinki Vantaa Havaalanı

Helsinki Vantaa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Helsinki Vantaa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Helsinki Vantaa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Helsinki Vantaa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Helsinki Vantaa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Helsinki Vantaa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Helsinki Vantaa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Helsinki Vantaa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Helsinki Vantaa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Helsinki Vantaa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Helsinki Vantaa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Helsinki Vantaa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Helsinki şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Helsinki şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Helsinki Vantaa yakınındaki havaalanları

 Helsinki Vantaa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Helsinki Vantaa Havaalanı

Adres:
Finavia Corp,
Helsinki Airport,
P.O. Box 50,
01531 VANTAA,
FINLAND

Telefon:+358 20 708 000
Faks:+358 20 708 3296

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 58' 18'' E
Enlem:60° 19' 32'' N
IATA kodu:HEL
ICAO kodu:EFHK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.