Harita

 Alexandria Borg El Arab Havaalanı

Alexandria Borg El Arab Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Alexandria Borg El Arab Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Alexandria Borg El Arab Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Alexandria Borg El Arab Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Alexandria Borg El Arab Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Alexandria Borg El Arab havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Alexandria Borg El Arab havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Alexandria Borg El Arab Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Alexandria Borg El Arab Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Alexandria Borg El Arab Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Alexandria Borg El Arab uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Alexandria Borg El Arab Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Alexandria şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Alexandria şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Alexandria Borg El Arab yakınındaki havaalanları

 Alexandria Borg El Arab şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Alexandria Borg El Arab Havaalanı

Adres:
Alexandria,
EGYPT

Telefon:+20 (0)3 4591486
Faks:+20 (0)3 4591484

Web Sitesi:

Sahibi:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 40' 59'' E
Enlem:30° 54' 0'' N
IATA kodu:HBE
ICAO kodu:HEBA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.