Harita

 Havana Havaalanı

Havana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Havana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Havana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Havana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Havana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Havana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Havana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Havana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Havana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Havana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Havana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Havana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Havana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Havana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Havana yakınındaki havaalanları

 Havana şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Havana Havaalanı

Adres:
Rancho Boyeros,
Havana,
CUBA

Telefon:+53 (0)6 497063

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:82° 24' 27'' W
Enlem:22° 59' 21'' N
IATA kodu:HAV
ICAO kodu:MUHA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.